Тестер Varroa EasyCheck

Щоб позбутися варроа, контролювати його розвиток та зберегти бджолородини, команда Veto Pharma працювала у співпраці з американськими експертами над розробкою інструменту вимірювання, доступного всім пасічникам: Varroa EasyCheck .

Серед багатьох переваг цього тестеру на вароа є його форма шейкера для оптимізації часу струшування, його швидкий та надійний метод поводження та, нарешті, його легкість та стійкість роблять його справжнім інструментом для всіх пасічників.
Поставляється з інструкцією.

Для чого Varroa EasyCheck?

Varroa EasyCheck - важливий інструмент у боротьбі з кліщем Varroa Destructor , бджолиним паразитом. Це допомога бджільництву, розроблена Véto-Pharma у співпраці з американськими спеціалістами, щоб спростити заходи та зробити боротьбу з варроа кліщами доступними для всіх рівнів пасічників - від початківців до професіоналів.

Таким чином, Varroa EasyCheck - це інструмент для вимірювання наявності варроа у вулику шляхом промивання бджіл. Фахівці скажуть вам, що регулярний моніторинг обмежить або уникне зараження сімей, та оптимізує лікування.

Відео використання: Тестер Varroa EasyCheck

550,00 грн.
Please select variants first