Насос POLSINELLI EP MINI 20

 EP MINI 20

Обертові насоси з відмінним переміщенням з крильчаткою NBR. За запитом ви можете замовити крильчатки EPDM, крильчатки NEOPRENE і крильчатки SILICONE. Низька швидкість робить його ідеальним для декантації рідких продуктів.

Двигун: 220В 

потужність: 0,50 х.п.

обороту / хвилина: 900

кількість: літр / хвилина 17

вага: кг 9

Крильчасті насоси з нержавіючої сталі, з низькою швидкістю, придатні для передачі рідин ніжних і тендітних, в'язких, навіть із зваженими твердими речовинами Насоси широко застосовуються в областях вина (вино, виноградний мус), харчових продуктів (сік і м'якоть, мед, рідкий цукор, сироп, глюкоза, молоко, масло, йогурт, рідкі яйця, олія, соус, помідор , Огірок та ін.) ХІМІЧНА (крохмаль, клей на водній основі, емульсії, гліцерин, віск, прання, латексна гума, рідкі фотографічні, поліелектроліти, фарби, фарби, промислові відходи та ін.), Фармацевтичні засоби та косметика (рідке мило , Чистячі засоби, шампуні, креми тощо).

Принцип роботи поєднує в собі легкий транспорт з високою місткістю, самозагрузка.

Самозаглиблення (автоматичний відсмоктувач продукту глибиною до 6 м.)

Оборотний (працює в обох напрямках обертання; повернення рідини може бути дозволено в надлишку без ручного втручання та полегшує спорожнення труб в кінці передачі).
Відмінна продуктивність навіть при низьких швидкостях, рідина переносить делікатну і тендітну в'язкість до 50 000 cp з твердими частинками в суспензії, або шкідливими твердими речовинами.
Забезпечує безперервний потік для великого наповнення, дозування та фільтрації.
Насос працює зібраним у будь-якому положенні.

Механізм - це простий і важливий результат ідеального принципу проектування, різноманітність використовуваних матеріалів та високий контроль якості всього виробничого циклу дозволяють створювати насоси, які є надзвичайно універсальними та підходять для будь-яких вимог застосування.
Кожна модель постачається з різними типами крильчаток, механічними ущільнювачами та фітингами та з кількома способами роботи насосів з насосами вільного вала та коаксіальним електродвигуном, орбіталі гідравлічного двигуна, редукційним шківом (на базі або кошику), механічним варіатором та інверторами.

Трифазна версія доступна за запитом.

Технічний опис

Двигун: 220В 

13 800,00 грн.
Please select variants first