Насос-дозатор Nassenheider® Honey 100

В очікуванні

Фасувальний насос-дозатор Nassenheider® Honey 100 

Відео: Насос-дозатор Nassenheider® Honey 100

 Ø 100 см. Поворотний стіл можна розширити за допомогою розетки (наприклад, на конвеєрі). Поворотний стіл має візок; в якості альтернативи можна встановити фіксовані, регульовані по висоті ноги.

Операція

Мед висмоктується з довільно великої ємності з медом шлангом (Ø 40 мм) зі зворотним клапаном, і дозується безпосередньо в медову банку, не капаючи. Існують різні форсунки, що постачаються, які можна вибирати залежно від діаметра тари та в'язкості меду.

Порожні банки ставлять на вертушку вручну. Датчик розпізнає банку і зупиняє поворотний стіл наповнюючи її. Після того, як контейнер заповнений заздалегідь встановленою кількістю, поворотний стіл продовжує обертатися, поки датчик не виявить наступне скло, стіл зупиняється і контейнер не заповнюється. Повні банки збираються посередині вертушки і їх можна зняти вручну.

Температура наповнення

 Мед фасується при температурі 20 - 25 ° C. Дуже густий мед з низьким вмістом води повинен бути нагрітий до цієї температури , щоб забезпечити швидкий і плавний процес наповнення.

Поворотний стіл, технічні дані

Продуктивність заповнення: 600 банок 500 гр меду (приблизно 350 мл) / год

Двигун: 24 В постійного струму, включаючи трансформатор 230 В змінного струму

Діаметр: 100 див

Швидкість: 1-4 / хв

датчик

Набір включає в себе ємнісний датчик для виявлення скляних і металевих емкостей з з діаметром отвору від 30 мм. Як альтернатива, пристрій може бути оснащенний оптичним датчиком для виявлення ємкостей, виготовлених практично з будь-якого матеріалу (скло, пластик або метал) з діаметром отвору від 15 мм.

0,00 грн.
Please select variants first